Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
piątek, 29 wrzesień 2017 16:19

Stal Nysa rozpoczyna bój o Plusligę

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Już jutro pierwszy mecz naszych siatkarzy w nowym sezonie. Stal zmagania w I lidze rozpocznie od potyczki z drużyną Exact Systems Norwid Częstochowa. Trzymajmy kciuki za nasz zespół....

Nowy początek

Znalezione obrazy dla zapytania Stali NysaNowy sezon to dla Stali Nysa sporo zmian. Przede wszystkim zmienił się szkoleniowiec drużyny. W zespole pojawiło się też kilku nowych zawodników, m.in. Nikodem Wolański, który jest typowany na jedną z gwiazd nadchodzącego sezonu. Utalentowany młody siatkarz ma za sobą grę w PlusLidze. Wyniki osiągane przez nyski zespół w sparingach pozwalają z optymizmem oczekiwać meczów w nadchodzącym sezonie. Nasi siatkarze w pokonanym polu zostawili m.in. zespół z PlusLigi BBTS Bielsko Biała, a także drużyny AZS Częstochowa i Krispol Września, z którymi już niedługo zmierzą się w meczach o punkty.

image

Walka o awans

Nasz zespół ma ambicję, by powalczyć o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.- Trzeba zawsze mierzyć wysoko. Chcemy z meczu na mecz grać coraz lepiej, poprawiać każdy element naszej gry i po prostu wygrywać kolejne spotkania. - mówi Piotr Łuka, trener Stali Nysa.- Będziemy na pewno ze sztabem trenerskim analizować każdy trening i mecz, po to aby wyciągać wnioski i nie przytrafił nam się moment, gdy zespół wpada w dół formy i nie potrafimy z tego wyjść.- dodaje Łuka. Pierwsze okazje do analiz już jutro (30 września). Stal podejmie zespół z Częstochowy. Początek meczu o godzinie 18. Trzymajmy kciuki!

image

Łukasz Bressa

 Wydział Rozwoju Polityki Społecznej