Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
czwartek, 14 grudzień 2017 14:38

III Międzynarodowe Seminarium Sztuk Walki w Swindon

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Już po raz trzeci Polska Sekcja Sztuk Walki Draco Dojo zorganizowała Międzynarodowe Seminarium Sztuk Walki w Swindon w Anglii (miasteczko położone 100km na zachód od Londynu)....

Na seminarium ćwiczyli adepci z kilku krajów Europy: Polski, Anglii, Republiki Czech i Słowacji - zarówno dzieci, jak i dorośli. Podobnie jak podczas poprzednich edycji, także teraz zajęcia były prowadzone przez zaproszonych gości - najlepszych instruktorów ze Starego Kontynentu (wśród nich był Cezary Pryga z Nyskiej Formacji Obronno Taktycznej).

Dodajmy, że tegoroczne seminarium było przeznaczone głównie dla pań. Choć trzeba przyznać, że największym wyzwaniem dla prowadzących były treningi z dziećmi.

image

image

Tradycją jest, że organizator oprócz seminarium zapewnia gościom dodatkowe atrakcje. W tym roku było więc zwiedzanie miast Oxford i Gloucester oraz ruin zamku Chepstow. Jak na tą porę roku - pogoda w Anglii wyjątkowo dopisała. Podobnie jak humory uczestników seminarium, którzy o wydarzeniu wypowiadali się w samych superlatywach.

image

image

Informacja: Nyska Formacja Obronno Taktyczna