Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
poniedziałek, 09 wrzesień 2019 12:49

Sukcesy uczniów nyskiego Plastyka nagrodzone

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Uczniowie z ZSiPA w Nysie otrzymali nagrody oraz listy gratulacyjne za wybitne osiągnięcia w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych...

 

Nagrody wyróżnionym uczniom wręczył wicestarosta Jacek Chwalenia. Wręczenie nagród odbyło się w poniedziałek, 9 września, w Starostwie Powiatowym w Nysie.

Wicestarosta pogratulował młodzieży wysokich osiągnięć oraz życzył powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich zdolności.

Wyróżnieni uczniowie:

  • Kinga Pryga uczennica klasy V Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Zespole Szkół i Placówek Artystycznych w Nysie. Zdobyła tytuł Laureatki VII edycji ogólnopolskiego konkursu „Epizody z najnowszej historii Polski” organizowanego prze IPN pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
  • Nikola Kowalska uczennica klasy V Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Zespole Szkół i Placówek Artystycznych w Nysie. Zdobyła tytuł Laureatki VII edycji ogólnopolskiego konkursu „Epizody z najnowszej historii Polski” organizowanego prze IPN pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
  • Łukasz Cieślak uczeń klasy IV Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Zespole Szkół i Placówek Artystycznych w Nysie. Zdobył I miejsce w VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Labirynt Wyobraźni” organizowanym przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!