Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
czwartek, 23 lipiec 2020 11:45

Palmy pojawią się na placu przy ul. Piastowskiej

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Na placu przy ulicy Piastowskiej w Nysie pojawią się palmy. To najnowszy pomysł Starostwa Powiatowego. Osiem sztuk stanie na Piastowskiej w pierwszym lub drugim tygodniu sierpnia. Do tego będą leżaki i betonowe donice z trawą. Wcześniej palmy zakupił Otmuchów. Stoją w centrum miasta...

Na początku sierpnia, na placu przy ulicy Piastowskiej w Nysie pojawią się palmy wraz z leżakami. Wszystko wskazuje na to, że lato w mieście nie tylko nie będzie nudne, ale wręcz tropikalne!.

Zarząd Powiatu w Nysie podjął decyzje o zakupie ośmiu palm, leżaków oraz donic betonowych z trawą. Palmy mają nam przypominać beztroskie chwile spędzone w ciepłych krajach oraz pobudzać wyobraźnię o dalekich podróżach. Każdy z mieszkańców będzie mógł poleżeć na leżaku pod palmami i poczuć wakacyjny klimat.

Warto dodać, że pomysł z palmami przyjął się doskonale w Katowicach. Po raz pierwszy pojawiły się na katowickim rynku w 2016 roku. Parę dni temu palmy pojawiły się również na rynku w Otmuchowie i także cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Jednocześnie przypominamy o trwającym konkursie na nazwę placu przy ul. Piastowskiej, w którym można wygrać bon o wartości 700 zł. Szczegóły konkursu na naszej stronie - www.powiat.nysa.pl

Palmy pojawi si na placu przy ul. Piastowskiej

Palmy pojawi si na placu przy ul. Piastowskiej

Palmy pojawi si na placu przy ul. Piastowskiej