Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
środa, 13 styczeń 2021 10:51

Konkurs „Powiat Nyski – miodowa kraina”

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Są najlepszymi osobami na świecie, poświęcają nam każdą wolną chwilę. Cenimy ich za mądre i cenne rady, podziwiamy, szanujemy. Wszystkim niezależnie od wieku słowa babcia i dziadek kojarzą się z czymś dobrym i nasuwają piękne wspomnienia...

Dlatego zawsze warto pamiętać o Dniu Babci (21 stycznia) i Dniu Dziadka (22 stycznia). Z tej okazji, przygotowaliśmy dla Was konkurs „Powiat Nyski – miodowa kraina” ze wspaniałymi upominkami dla naszych babć i dziadków. Do wygrania miodowe produkty regionalne wraz z zestawem materiałów informacyjno-promocyjnych Powiatu Nyskiego.

Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie i wysłać odpowiedź na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do godz. 20:00 w dniu opublikowania pytania. Nagrodę w danym dniu otrzyma ta osoba, która jako pierwsza przyśle prawidłową odpowiedź na pytanie. Konkurs będzie przeprowadzany w każdym dniu roboczym w okresie od 13 do 22 stycznia 2021 r., pomiędzy godziną 9.00 a 10.00 na stronie Starostwa Powiatowego w Nysie oraz na naszym FB opublikowane zostanie 1 pytanie konkursowe.

Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, numeru tel. kontaktowego (w celu umówienia terminu przekazania nagrody). W Konkursie wezmą udział tylko te zgłoszenia, które będą zawierały powyższe informacje, wszystkie pozostałe zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.

Pytanie na dziś (13 stycznia) - Jak brzmi hasło powiatu nyskiego promujące pszczelarstwo?

Konkurs „Powiat Nyski – miodowa kraina”