Turystyka

Polish Czech English German
poniedziałek, 08 lipiec 2019 09:51

Dokąd na urlop? Do Nysy!

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Bez dwóch zadań - gdyby nie zniszczenia wojenne miejsce na podium w kategorii najpiękniejszych miast Śląska murowane. Mimo tych zniszczeń i tak jeden z najbardziej apetycznych turystycznych adresów na całym Śląsku!...

Bez dwóch zadań - gdyby nie zniszczenia wojenne miejsce na podium w kategorii najpiękniejszych miast Śląska murowane. Mimo tych zniszczeń i tak jeden z najbardziej apetycznych turystycznych adresów na całym Śląsku! - Tak do odwiedzenia naszego miasta zachęca telewizja turystyczna Polska na weekend.

">

">

Twierdza Nyska ze swoimi imponującymi budowlami obronnymi, Bazylika św. Jakuba i św. Agnieszki z zaszczytnym tytułem Pomników Historii Polski, jedno z najlepszych muzeów regionalnych w Polsce. A do tego coś co kładzie wiele pięknych miejscowości na Śląsku na łopatki czyli wielkie Jezioro Nyskie ze swoimi plażami i prawie że "bałtyckim" potencjałem. A do kompletu góry, czescy sąsiedzi i Kotlina Kłodzka ze swoimi skarbami dosłownie w zasięgu rzutu beretem. W Nysie można się zakochać!

">

">

Zachęcamy do aktywnego wypoczynku nad Jeziorem Nyskim....

Zachęcamy do aktywnego wypoczynku nad Jeziorem Nyskim.

">